EZJ-Z0V80010
Mfr.Part #
EZJ-Z0V80010
Datasheet
EZJ-Z0V80010
Description
VARISTOR 80V 0402
Stock
27474
Capacitance @ Frequency :
0.8 pF @ 1 MHz
Maximum DC Volts :
10 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Varistor Voltage (Typ) :
80 V
Datasheets
EZJ-Z0V80010
Basic Instructions
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD